Розклад руху поїздів

Розклад руху поїздів по станції Мінськ



Номер поїздаМаршрутЧас приб.Час вiдпр.Приб. на кінцеву станціюПерiодичнiсть руху
31Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ06:0906:3416:3631/03/2019; 5,9,13,17,21,25,29/04/06/08/10/2019 (крім 29/10/2019); 3,7,11,15,19,23,27,31/05/07/09/2019 (крім 31/09/2019); 1/10/2019
100Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка07:4409:521/06-21/09/2019 щоденно
100Мінськ - Запоріжжя07:4406:172/04-30/05/2019 та з 22/09-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2
100Мінськ - Запоріжжя07:4405:1110/12/2018-30/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2
100 **Мінськ - Бердянськ07:4411:501/06-21/09/2019 щоденно
86 (БЕЛЫЙ АИСТ)Київ - Мінськ08:3808:38з 31/03/2019 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 22:12, потім митний і паспортний контроль!
86 (БЕЛЫЙ АИСТ)Київ - Мінськ08:3808:38до 30/03/2019 щоденно; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 21:09, потім митний і паспортний контроль!
372Львів - Могилів09:1509:3913:252/04-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4; відмінено 10,24/04/2019
372Львів - Могилів09:1509:3913:2514/12/2018-30/03/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4; відмінено 26/02, 12,26/03/2019
452Варна - Мінськ11:0411:0412,17,24,29/06, 6,11,18,23,30/07, 4,11,16,23,28/08, 4,9/09/2019
630 **Гродно - Одеса11:3614:1312:151/06-12/09/2019 щоденно
94Одеса - Мінськ13:4413:4412/12/2018-30/03/2019 по середах, суботах
94 **Одеса - Гродно13:4417:0922:082/06-13/09/2019 щоденно
94Одеса - Мінськ13:4413:443/04-29/05/2019 та 21/09-7/12/2019 по середах, суботах (крім 24/04/2019); 2/06-20/09/2019 щоденно
94Мінськ - Одеса14:1311:2611/12/2018-29/03/2019 по вівторках, п'ятницях
94Мінськ - Одеса14:1312:152/04-28/05/2019 та 20/09-6/12/20219 по вівторках, п'ятницях; 1/06-19/09/2019 щоденно
94Одеса - Мінськ16:5716:5724/04/2019
451Мінськ - Варна17:3710:2010,15,22,27/06, 4,9,16,21,28/07, 2,9,14,21,26/08, 2,7/09/2019
371Могилів - Львів19:1619:4408:4713/12/2018-29/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; відмінено 25/02, 11,25/03/2019
371Могилів - Львів19:1619:4410:001/04-7/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; відмінено 9,23/04/2019
31Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ20:1620:4705:209,13,17,21,25/02, 1,3,7,11,15,23/03/2019
31Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ20:1620:4705:2019,27/03/2019
86 (БЕЛЫЙ АИСТ)Мінськ - Київ22:4007:52до 30/03/2019 щоденно
86 (БЕЛЫЙ АИСТ)Мінськ - Київ22:4008:59з 31/03/2019 щоденно
31Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига23:2223:5209:0616/04/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 13:50, потім митний і паспортний контроль!
31Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига23:2223:5209:068/04/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 13:50, потім митний і паспортний контроль!
31Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига23:2223:4908:0820/02/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 12:50, потім митний і паспортний контроль!
31Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига23:3500:0509:064,8,12,16,20,24,28/04/06/08/10/2019 (крім 8,16/04, 28/10); 2,6,10,14,18,22,26,30/05/07/09/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 13:50, потім митний і паспортний контроль!
31Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига23:3500:0509:0630/03/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 12:50, потім митний і паспортний контроль!
31Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига23:3500:0208:088,12,16,24,28/02, 2,6,10,14,18,22,26/03/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 12:50, потім митний і паспортний контроль!
116 **Бердянськ - Мінськ23:5023:502/06-22/09/2019 щоденно
100Новоолексіївка,запоріжжя - Мінськ23:5023:502/06-22/09/2019 щоденно
100Запоріжжя - Мінськ23:5023:5010/12/2018-30/03/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4
100Запоріжжя - Мінськ23:5023:501/04-1/06/2019 та з 24/09-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4
Расписание поездов МинскРозклад руху Мінськ



Примітка: періодичність вказана по ПОЧАТКОВІЙ станції відправлення
Расписание по вокзалу Минск
** - "беспересадочний вагон"



Дізнатися точну вартість квитка на вокзалі Мінськ, а також купити квиток або забронювати залізничний квиток ви можете в касах залізниці.

Поиск поездов или расписаний
Є І А Б В Г Д Е Ж З К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я



Розклад руху поїздів :: Розклад поїздів Мінськ